23 Mart 2011 Çarşamba

Alçıpan-kartonpiyer Asma tavan gizli ışık dekorasyon modelleri 2015


  Evini dekor yaptırmayan kalmayacak dedik ve faaliyetlerimize başladık .
yani , Alçıpan asma tavan , Alçıpan bölme duvar ,Alçıpan duvar giydirme ,niş, kitaplık, spotlu bant, gizli ışıklı asma tavan,gizli aydınlatma,led gizli ışık,  stropiyer,kartonpiyer, evinizin kışın sıcaklığını, yazın ise serinliğini muhafaza edecek binanın mantolama yapılmasına gerek duyulmadan yapılcak işlemle yani içten mantolama sayesinde binadan bağımsız olarak kendiniz yaptırabileceksiniz.
Kışın yakıttan yüzde 30 ila 50 tasarruf yazında klimanız var ise yine aynı oranlarda elektrikten tasarruf etmiş olacaksınız yani yaptırmış olduğunuz içten mantolama sayesinde tasarruf ederek dekorasyonu belli bir süre sonra bedavaya getirip kar etmeye başlayacaksınız.

Alçıpanı neden tercih ediyoruz yada ediliyor, çünkü malzeme olarak diğer inşaat malzemelerin hafif olduğu için bina ve daireye yük binmiş olmuyor, diğer inşaat malzemeleri,işçilik ve harcanan zaman sarfiyatı olarak düşündüğünüzde alçıpan yine öne çıkıyor , düzgünlük ve kalite açısındanda belli bir fabrikasyon olduğu için malzemeler kaliteli ve uygun.


Alçıpanın ve ek malzemelerinin bize verdiği olanak ile artık neredeyse herşeyi yapmak mümkün önemli olan istediğiniz şeyin iç cephede olması .

Duvarınız nemli ve kararmış mı ?artık endişe edecek birşey kalmadı içten mantolama sayesinde hem rutubet kurtulmuş olacaksınız hemde yakıttan tasarruf edeceksiniz .
Size bir telefon kadar yakınız istanbul içi keşif yapılır ve evinize en uygun dekorasyon biçimi ve düzenleme sunulur.

Stropiyer yani evinizi fazla dağıtmadan pisletmeden yapılabilien poliüretan den üretilmiş kartonpiyer bu sayede evinin pisleneceğini ve uzun süre alacağını düşünen müşterililerimiz için birebir.

Alçıpan asmatan sayesinde eviniz bozuk olan tavanını nemlenmiş, rutubet almış, ses geçiren zayıf betonları ve ısı yalıtımı sağlayan ( kaya yünü mantolaması olursa) muhteşem bir yüzey düzelticidir.
Alçıpan spot bandı ve gizli ışık bandı eğer evinizin bir albenisi yok ise bu uygulamalar sayesinde evinizin değeri yükselecek, güzel bir ambiyans ortaya çıkacak göz zevkiniz tavan yapacak.

Niş , raf , kitaplık gibi değişik sistemlerde yapılabilen bu Alçıpan adeta bir mucize,
evinizin bir köşesine güzel bir biblo veya heykel koymak istiyorsunuz sanki duvarın bir bağlantısıymış gibi yapılan bu uygulamada göz zevkinize hitap edecek.
Duvarınızda bozukluk ,nem , rutubet veya duvarın dışından geçen bir tesisat borunuz mu var artık dert etmeyin alçıpan duvar giydirme sayesinde bütün pislik ve bozukluklardan kurtulacaksınız.

Alçıpan boru kapama, sahte kolon ve kiriş uygulaması evinzin görüntüsünü bozan pimaş boruları ,kalorifer boruları ve anlamsız ufak tefek kolon , kiriş köşelerini yok ediyoruz veya güzel bir görünüme kavuşturuyoruz.Referanslar bölümünden  uygulama yaptığımız yerlere bakabilirsiniz.

 İletişim için lütfen burayı tıklayın